AKO TO PREBIEHA

Najprv prídete s problémom...

Prídete do našej agentúry (Bratislava - Moyzesova 5) na kávu alebo nám pošlete zadanie mailom. Spoločne si zadefinujeme, kam sa chcete posunúť. Toto sú otázky, ktoré vám budeme klásť. Musíme sa vzájomne spoznať. Musíme si rozumieť.

Aké problémy rieši váš biznis?

Je niečo špecifické, s čím potrebujete pomôcť?

S kým súťažíte?

Potom sa pustíme do práce

Vaše zadanie zanalyzujeme. Pripravíme marketingovú stratégiu. Nemáme mapy, na ktoré by sme pripínali vojačikov, no máme weby, na ktoré umiestnime vaše reklamy. Cielime presne, nestrieľame od boku.

Facebook reklama? Google reklama? Displej, PPC, video, neštandardné formáty? Square či ilayer? To zďaleka nie je všetko. Mailingy? Odchytávanie cookies pre remarketing? Čokoľvek, na čo si spomeniete. Pokryjeme vám celé internetové pole presne mierenými zásahmi.

Kampaň je pod drobnohľadom

Vaše reklamy neustále vyhodnocujeme. Priebežne môžete nahliadať do dát. Každý týždeň dostanete čerstvý report aj so screenshotmi webov, na ktorých sú vaše kampane nasadené.

Ak niečo nesedí, okamžite robíme korekcie.

Koniec-koncov, čísla nepustia

Po kampani spoločne vyhodnotíme reporty. Splnili sme KPIs? Prekonali sme ich? Zarobili ste? Paráda! Vaša kampaň skončila. Pripravíme návrhy, ako ďalej.

Staráme sa o to, aby ste zarábali čo najviac.

Kampaňou naša práca nekončí

Okrem exekúcie kampaní vám ponúkame kompletné online marketingové poradenstvo. Zanalyzujeme vašu kompletnú online prezenciu.

Máte slabé SEO? Potrebujete pomôcť so sociálnymi médiami? Chcete nastaviť contentovú stratégiu? Poradíme vám, ako zlepšiť dopady kampane. Dokonca vám pridáme odporúčania na odborníkov, ktorí operujú v oblastiach mimo náš záber.

Chcete ísť do zahraničia?

Žiaden problém. Internet nemá hranice! Pripravíme vám marketingovú kampaň cielenú na zahraničné trhy – predávajte kam len chcete. Jedna alebo druhá Amerika? Ázia, západná Európa? Čokoľvek.

V našej online reklamnej agentúre prijímame všetky výzvy a zbožňujeme globálne ambície.

PPC reklama na Google

PPC reklama na Google

Začnite naplno využívať potenciál Google AdWords. Nemusíte sa učiť na drahých chybách alebo študovať haldy materiálov. Zverte svoje reklamy na Google našej reklamnej agentúre a s rovnakým budgetom dosiahnete viac.

Chcem vedieť viac
Analýza Google reklamy

Analýza Google reklamy

Neveríte sľubom a máte úplnú pravdu – aj my omnoho radšej presviedčame klientov číslami. Vaše aktuálne Google reklamy preveríme a ukážeme vám, ako by sme ich vedeli zlepšiť. Ak nám aj to dovolíte, audit AdWords účtu dostanete zdarma.

Chcem vedieť viac
Reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku

Na Facebooku je takmer každý, preto je kľúčové osloviť tých správnych ľudí. Demografia, záujmy, lokalita, správanie... V paravan agentúre už presne vieme, na koho cieliť reklamu na Facebooku, aby ste svoje peniaze využili efektívne.

Chcem vedieť viac
Reklama na Instagrame

Reklama na Instagrame

Naskočiť na vlnu rastúceho trendu je výhodné – oslovíte zákazníkov tam, kde sa práve pohybujú. Skúste sa presadiť pomocou reklamy na Instagrame a zvýšte svoj výkon. Alebo to nechajte na našu online reklamnú agentúru a len sledujte rastúce krivky.

Chcem vedieť viac
Reklama na YouTube

Reklama na YouTube

S našou online reklamnou agentúrou vyrozprávate váš firemný príbeh tým správnym ľuďom. Zvýšte povedomie o svojej značke pomocou video reklamy na YouTube. Tento formát reklamy je jeden z najefektívnejších možností, ako sa môžete zviditeľniť.

Chcem vedieť viac
SEO optimalizácia pre vyhľadávače

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Pochopiť proces obsadzovania pozícii v Google vyhľadávači zaberie celé roky. My sme si tým už prešli a stálo to za to. Teraz môžeme zúročiť naše skúsenosti so SEO optimalizáciou pre vyhľadávače a posunúť vašu stránku vyššie.

Chcem vedieť viac
Youtube SEO optimalizácia

Youtube SEO optimalizácia

Nenechajte sa zmiasť – aj YouTube je vyhľadávač. Preto musíte videá optimalizovať rovnako, ako ste to spravili s webom. Vaše krásne videá si zaslúžia sledovanosť.

Chcem vedieť viac
Analýza návštevnosti stránok

Analýza návštevnosti stránok

Slabé miesta na webe odhalíte pomocou analýz návštevnosti stránok v Google Analytics. S našou reklamnou agentúrou ale navyše odhalíte aj slabé miesta v analýzach a nastaveniach Analytics účtu.

Chcem vedieť viac
Mobilný marketing

Mobilný marketing

Mobilné weby a aplikácie ponúkajú extrémne efektívne reklamné formáty. Veľké ponuky na malej ploche zaujmú oko a donútia kliknúť. Aj vy ich môžete ovládnuť a predávať viac pomocou efektívneho mobilného marketingu.

Chcem vedieť viac
Reklama na Twitteri

Reklama na Twitteri

Váš obsah na Twitteri je super. Naozaj parádny. Vidno, že mu venujete veľa času a kvalitného know-how. K dokonalosti mu chýba len poriadne publikum. O to sa postará paravan agentúra.


Chcem vedieť viac

REFERENCIE

    resco.net logo vesely oocna klinika logo medusagroup logo oresi logo proxenta logo schneider electric logo towercom logo business lease logo stachema logo leclub creative logo spps logo gooseberry logo interstudy logo
Z 10 Google recenzií, získala naša online reklamná agentúra celkové hodnotenie 5 z 5

Náš tím

Získavame vedomosti

Máme certifikáty Etargetu aj Googlu. Neustále hľadáme nové zdroje vedomostí. Navštevujeme odborné prednášky, sledujeme webináre lídrov na svetovom trhu.

Šírime vedomosti

O naše know-how sa nebojíme podeliť. Prednášame na konferenciách, pomáhame vzdelávať našich klientov a aj akademickú obec.

Pôsobíme v Asociácii digitálnych marketingových agentúr

Pomáhame nastavovať a dodržiavať štandardy pre digitálny marketing na Slovensku. V rámci ADMA sme zodpovední aj za vzdelávanie na univerzitách.

Peter Csemez

CEO - managing director

Rozhoduje, podpisuje a telefonuje.


0908 999 999

Stanislava Valková

copywriter

Číta, píše, kontroluje, opravuje, štylizuje, personifikuje a metaforuje.


0917 712 239

Sebastián Danáč

graphic designer

Ten, ktorý rozhýbe vaše nápady.

danac@paravan.sk
0950 367 856

Roland Bohunický

account, performance & reporting

Exceluje v analýzach, analyzuje v exceli.


0904 701 766

Lukáš Luhový

PPC špecialista

Kto klope? Nikto, lebo vaša priemerná pozícia je 6,9. Ak vám to nepríde vtipné, potrebujete Lukáša.


0907 037 976

Andrej Laciak

SEO špecialista

Ak si z neho nebudete uťahovať, uvidíte SEO zázraky.

laciak@paravan.sk
0908 584 384

BLOG

Sledujte náš paravan blog a majte tie najdôležitejšie info
o online marketingu na jednom mieste.

KONTAKT

Napíšte nám

V spolupráci s našou online reklamnou agentúrou pripravíte ťažké chvíle konkurencii

Napíšte nám

paravan interactive - online reklamná agentúra

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I. – oddiel Sro vložka č. 29992/B.

Moyzesova 5
811 05 Bratislava

IČO: 35 869 046
IČ DPH: SK2021759927
Bankové spojenie: Tatra banka
Číslo účtu: SK1511000000002944015612
SWIFT: TATRSKBX
Tel: +421 908 999 999
Email: